Ford представив потужний Bronco Raptor

Компанія Ford показала найпотужніший Bronco, який отримав приставку Raptor у назві. Поки оприлюднені фотографії та деякі технічні дані, проте головні характеристики, а саме віддачу двигуна, марка поки що не розкриває.

Представники Ford лише натякають, що 3-літрова «турбошістка» EcoBoost під капотом Bronco Raptor видає понад 400 «конячок». За однією з неофіційних версій, йдеться про той самий агрегат, який встановлюється на Explorer ST.

Творці екстремального Ford Bronco Raptor шукали натхнення в американському позашляховому чемпіонаті Ultra4. Найпотужніший Bronco отримав особливий їздовий режим Baja Mode для максимальної продуктивності при швидкісних заїздах пустелею. У Ford Performance збільшили жорсткість кузова на кручення більш ніж на 50 відсотків, переналаштували підвіску High-Performance OffRoad Stability Suspension (HOSS) та встановили амортизатори Fox 3.1 Live Valve як у F-150 Raptor. Кліренс позашляховика збільшився до 33 сантиметрів, а колія розширилася до 187 сантиметрів. Ходи підвісок збільшилися на 60 та 40 відсотків – до 330 та 355 міліметрів відповідно. Привод – повний, з роздавальною коробкою з передавальним відношенням понижувальної передачі 3,06:1.

Bronco Raptor отримав ряд зовнішніх відмінностей від стандартного позашляховика, причому як у дизайні екстер’єру, так і в оформленні інтер’єру. Наприклад, в екстремальної версії на радіаторну решітку винесено назву марки, а не моделі, а також трохи змінено оптику. Різниця у ширині кузова становить 25 сантиметрів. У салоні встановлені сидіння Ford Performance, а в списку обладнання заявлений адаптивний круїз-контроль та акустична система B&O з десятьма динаміками.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.