Фотошпигуни вперше зловили електричний Rolls-Royce

У вересні цього року Rolls-Royce анонсував свою першу електричну модель – купе Spectre. Тоді виробник оприлюднив фото замаскованого прототипу, а тепер з’явилися й перші шпигунські фотографії, зроблені під час випробувань.

Прототип носить яскравий камуфляж з цитатами, а також наліпку Electric Test Vehicle на задньому бампері. Кадри підтверджують, що компанія не має наміру відмовлятися від великої решітки радіатора навіть на електромобілях. Крім того, крізь маскування можна розгледіти двоярусну головну оптику. Задні ж ліхтарі будуть орієнтовані вертикально.

Для електромобіля у Rolls-Royce Spectre досить великі звіси. Це пояснюється тим, що він побудований не на окремій «електромобільній» платформі, а на компромісній «Архітектурі розкоші», яка розрахована на силові установки різних типів. Це та ж алюмінієва просторова рама, що використана у бензинових Phantom, Cullinan та Ghost.

Підтверджених технічних характеристик Rolls-Royce Spectre поки що немає. За неофіційними даними, він запозичить начинку у «зарядженого» електрокросовера BMW iX M60, який дебютує на початку наступного місяця на виставці CES в Лас-Вегасі. Йдеться про потужність близько 600 к.с. Щодо запасу ходу, його голова англійської марки Торстен Мюллер-Отвос раніше схарактеризував як «достатній».

Перші покупці отримають свої купе у четвертому кварталі 2023 року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.