Honda поверне до Європи купе Prelude

Купе Prelude було у модельній лінійці Honda з 1978 по 2001 роки. Про плани повернення спорткара заговорили минулої осені, а тепер японці показали екстер’єр серійної версії відродженого купе.

У компанії розповіли про те, що новинка у 2025 році вийде на європейський ринок. Очікується, що Prelude згодом поповнить і американську лінійку марки, проте офіційно Honda це поки не підтвердили. Прем’єра нового купе відбудеться за кілька днів у Гудвуді.

Офіційної інформації про техніку новинки поки немає (крім того, що вона буде гібридною). За попередніми даними, Prelude може отримати силову установку e-HEV, якою оснащується актуальний гібридний Civic. Нагадаємо, в її основі лежить 2,0-літровий атмосферник з безпосереднім упорскуванням, що працює в тандемі з двома електромоторами (один з них виконує роль генератора). Сукупна віддача системи в американської версії моделі дорівнює 203 к.с., а максимальний крутний момент – 315 Нм.

За словами головного інженера та керівника проєкту Томоюкі Ямагамі, на якого посилається британське видання Autoexpress, Honda найближчим часом не планує випускати «заряджену» версію купе Prelude з потужнішою «начинкою», іншими налаштуваннями та додатком Type R до назви.

Ціни майбутньої дводверки в компанії поки що не розкрили. За попередніми даними, стартова вартість нового купе Honda Prelude у Великій Британії варіюватиметься від 35 до 40 тисяч фунтів стерлінгів.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.