Китайці показали конкурента Land Cruiser 300 з розкішним салоном

У Китаї дебютував рамний позашляховик Great Wall Tank 500. За габаритами, показниками геометричної прохідності та загальному сприйняттю цей автомобіль можна назвати конкурентом Toyota Land Cruiser 300, але з розкішнішим салоном.

У топверсії – інформаційно-розважальний комплекс з гігантським 14,6-дюймовим тачскріном, віртуальна 12,3-дюймова панель приладів, електрорегулювання передніх крісел, чотири зони клімату, причому на другому ряду налаштування температури та інтенсивності обдування зображаються на 7-дюймовому екрані. Особлива увага приділяється деталям: наприклад, по центру передньої панелі знайшли місце для стрілкового годинника з логотипом Tank, більшість «гарячих» клавіш зроблені металевими. Спинки сидінь другого ряду регулюються по куту нахилу, передбачений підлокітник-трансформер і автоматичне складання крісел третього ряду.

Крім того, у топверсії салон оздоблений двоколірною шкірою, деревом і алюмінієм, є панорамний дах, «преміальна» аудіосистема Yanfei Lishi, автоматичне паркування і матричні світлодіодні фари.

Щодо технічних характеристик: Tank 500 може долати брід глибиною 800 міліметрів, має дорожній просвіт 224 міліметри, кути в’їзду, з’їзду та рампи рівними відповідно 29,6, 24 та 22 градуси. Довжина від бампера до бампера сягає 5070 мм, ширина та висота – 1934 та 1905 мм відповідно.

Під капотом розташований 354-сильний (500 Нм) бензиновий 3,0-літровий V6, який поєднується з 9-стцпеневим «автоматом» і системою повного приводу типу TOD. Передня підвіска незалежна, пружинна, ззаду – нерозрізний міст. Передбачені блокування міжколісних і міжосьового диференціалів, є знижувальна передача.

Ціни на Tank 500 поки не оголошені, але на внутрішній ринок автомобіль напевно вийде до кінця року. Про експортні перспективи судити передчасно, хоча «молодший» Tank 300 скоро почне продаватися за межами Китаю.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.