Land Rover побудує новий Freelander на платформі Chery

Компактний кросовер Land Rover Freelander, який зняли з виробництва у 2015 році, повернеться. Але це буде зовсім інша модель або навіть окрема марка, створена спільним підприємством Chery Jaguar Land Rover (CJLR).

Freelander позиціюватиметься як бренд з «розширеним портфоліо електромобілів», який існуватиме окремо від лінійок Chery та Land Rover. Розробкою займуться в рівних частках співробітники обох компаній, причому це стосується і дизайну. Чи увійдуть до лінійки лише кросовери, поки неясно.

Виробляти британо-китайські «Фрілендери» будуть у Чаншу на сході Китаю, де розташоване спільне підприємство партнерів. Воно працює вже 12 років і випускає Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque та Jaguar E-Pace, а також «довгі» седани Jaguar XF та XE. Продаж організують через окрему дилерську мережу у Китаї. Терміни запуску нового бренду поки що не називаються.

Оригінальний Land Rover Freelander дебютував у 1997 році та був доступний у трьох- та п’ятиденному варіантах. У 2006 році модель змінила покоління, а у 2015 році покинула конвеєр, звільнивши в модельному ряду місце для Land Rover Discovery Sport.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.