Lexus показав перші фото нового кросовера LBX

Компанія Lexus у червні представить новий компактний кросовер LBX на базі Toyota Yaris Cross. Незадовго до прем’єри автовиробник опублікував перші офіційні фотографії моделі.

Раніше Lexus зареєстрував назву LBX в Європі, і тоді з’явилася інформація, що воно призначене для найменшого кросовера в лінійці преміальної марки. Відомо, що в довжину LBX досягатиме 4,2 метра проти майже 4,5 метра у Lexus UX. Платформу TNGA-B новинка розділить з Yaris Cross, як і, ймовірно, гібридну силову установку. Вона складається з ДВЗ об’ємом 1,5 літра та електромотора, який встановлений на задній осі. Гібридний Yaris Cross розганяється з місця до «сотні» за 11,8 секунди, аналогічного показника очікують і від його преміального родича від Lexus.

Крім Європи, на Lexus LBX чекають і в США. Що ж до конкурентів, то головним суперником японського кросу буде Audi Q2, який виступає в тому ж класі. Якщо ж говорити про два інші компактні кросовери «німецької трійки», BMW X1 та Mercedes-Benz GLA, то вони за габаритами ближче до Lexus UX.

Новинка від Lexus очікувано буде дорожчою за звичайний Toyota Yaris Cross: за попередніми даними, мінімальна вартість преміального кросовера становитиме приблизно  27 тисяч євро.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.