Mercedes-Benz A-Class погано впорався з «лосиним тестом»

Журналісти іспанського видання km77 випробували німецький гібрид Mercedes-Benz A 250 e, якому кинули виклик «лосиним тестом».

Під час заїздів машина повинна різко перелаштуватися до сусідньої смуги руху і повернутися назад у свою смугу, як при зустрічі зі справжньою твариною.

Оновлений хетчбек Mercedes-Benz A-Class має 218-сильну бензоелектричну силову установку, в якій 163 «конячки» видає бензиновий турбомотор 1.3, а ще 109 к.с. забезпечує електромотор. До 82 кілометрів зріс запас ходу на електротязі, але динаміка розгону та максимальна швидкість погіршилися. 19-дюймові колеса, «взуті» в шини Bridgestone Turanza T005, дозволили хетчбеку показати себе як у слаломі, так і у лосиному тесті, на посередньому рівні.

Проїхати заліковий відрізок на швидкості 77 км/год A 250 e не зміг — утриматись у коридорі з конусів у «лосиному тесті» німецькій моделі вдалося лише на швидкості 73 км/год.

Втім, експерти підкреслили, що хоча за чистою швидкістю Mercedes-Benz A-Class був не такий швидкий, як хотілося б, але в цілому поведінка хетчбека в маневрах була надійною навіть для непідготовленого водія.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.