Mercedes-Benz анонсував автомобілі, розкішніші за Maybach

Навесні 2022 року Mercedes-Benz анонсував створення ультрарозкішної лінійки під назвою Mythos Series – натхненні класичними моделями бренду машини стануть флагманами марки й будуть навіть дорожчими за Mercedes-Maybach. Тепер німецька марка окреслила терміни появи першої моделі Mercedes Mythos.

Як випливає з офіційного фінансового звіту за підсумками 2023 року, первісток сімейства Mythos з’явиться у 2025 році. Саме цю дату Mercedes-Benz окреслив у документах, не конкретизувавши при цьому детальних термінів і не вказавши подробиць про майбутню прем’єру.

Очікується, що первістком Mythos буде спідстер на основі Mercedes-AMG SL, який отримає особливий кузов, ексклюзивний салон та модернізовану техніку. А до виходу моделі Mythos на базі SL має з’явитись розкішна модифікація родстера під брендом Mercedes-Maybach.

Таку версію головний дизайнер марки Гордон Вагенер анонсував кількома тизерами у середині минулого року. Марка має намір зробити Mythos сімейством «ексклюзивних колекційних автомобілів». Ці моделі будуть вироблятися в невеликих кількостях і продаватися виключно «відданим ентузіастам і колекціонерам Mercedes-Benz».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.