Nissan вперше показав оновлений Qashqai

Nissan готує кросовер Qashqai до рестайлінгу. Оновлення торкнеться як зовнішності автомобіля, так і його салону.

Nissan Qashqai третього покоління презентували у 2021 році, і через три роки для моделі підготували масштабне оновлення. Екстер’єр осучаснили, змінивши дизайн передньої оптики: світлодіодні ходові вогні витяглися довгими тонкими лініями з боків капота, нижні секції розташовані під кутом й інтегровані в решітку радіатора.

Частково розсекретили й оновлений салон: показали нову графіку віртуальної панелі приладів та мультимедійної системи. Швидше за все, їх розміри залишилися незмінними: 12,3 та 10,8 дюйма відповідно.

У технічній частині змін не очікується. У Європі модель, як і раніше, продаватиметься у кількох гібридних модифікаціях. Перша – це помірний гібрид з 1,3-літровою «турбочетвіркою», доповненою 12-вольтовим стартер-генератором. Такий кросовер доступний у двох варіантах потужності, на 140 та 158 к.с. Друга – з установкою e-Power, в якій ДВЗ об’ємом 1,5 літра виконує роль генератора, а у рух кросовер приводить 190-сильний електромотор.

Дебют оновленого Nissan Qashqai відбудеться 17 квітня 2024 року. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовану атрибутику Nissan у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.