Оновлене купе BMW M2 стало потужнішим

Прем’єра BMW M2 другого покоління відбулася 20 місяців тому, а тепер настав час оновлення моделі. Головне нововведення – форсований на 20 «конячок» двигун.

Зовні впізнати модернізований BMW M2 непросто: відтепер у стандартну комплектацію включені чорні вихлопні патрубки, розширена палітра кольорів, а також додані сріблясті колісні диски. У салоні теж без радикальних перетворень, але медіасистема тепер у версії 8.5, що означає відмову від «гарячих клавіш». Також додано нове кермо з усіченим знизу ободом.

Модернізація 3,0-літрового турбомотора не зводяться до підвищення потужності до 480 к.с. «Полиця» крутного моменту на версіях з «автоматом» розширена: раніше пікові 550 Нм були доступні в діапазоні від 2650 до 5870 об/хв, а тепер 600 Нм можна отримати в діапазоні від 2650 до 6130 об/хв. «Механіка» залишилася в конфігураторі, хоча на інших моделях BMW поступово відмовляються від такого типу трансмісії.

У США базова BMW M2 коштує 66 075 доларів, тобто купе подорожчало приблизно на три відсотки. Замовлення вже приймають, а постачання по всьому світу розпочнуться у серпні. Звичайні «двійки» BMW теж оновлені, але покращення звелися до розширення колірної гами, перегляду оснащення та додавання медіасистеми OS 8.5.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.