Пікап Ford Ranger отримав гібридну версію

Компанія Ford представила гібридний пікап Ranger Plug-in Hybrid. Без запуску ДВЗ він здатний проїхати до 45 кілометрів.

Гама силових установок європейського Ford Ranger приросла плагін-гібридною системою на базі «турбочетвірки» 2.3 EcoBoost. Виробництво пікапів Ranger Plug-in Hybrid розпочнеться лише наприкінці 2024 року, а у продаж вони надійдуть на початку 2025-го. Крім можливості заїжджати до зон зі зниженим рівнем шкідливих викидів, гібридні вантажівки мають ще низку переваг.

Наприклад, замовивши Ranger з блоком живлення Pro Power Onboard (доступні варіанти потужністю 2,3 або 6,9 кВт), не потрібно буде возити з собою громіздкий електрогенератор. Будь-які зовнішні пристрої, як то інструменти або обладнання для кемпінгу, можна заживити безпосередньо від автомобіля. При цьому позашляхові та буксирувальні здібності пікапа залишаться на рівні паливних версій. А по крутному моменту гібрид перевершить навіть топовий Ranger Raptor.

Точних цифр, утім, поки немає. Але відомо, що до ДВЗ в Ranger Plug-in Hybrid доданий 75-кіловатний електромотор (102 к.с.) та батарея ємністю 11,8 кВт-год. Ranger Raptor, своєю чергою, покладається на дизель V6 3.0, віддача якого складає 240 к.с. і 600 Нм крутного моменту. Крім того, для пікапа доступна «бітурбочетвірка» 2.0 EcoBlue з віддачею 205 к.с. і 500 Нм.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.