Пікап Ford Ranger встановив незвичайний рекорд Гіннесса

Відомий британський каскадер Пол Свіфт встановив черговий світовий рекорд, помічником у досягненні якого став пікап Ford Ranger Raptor останнього покоління. За кермом американської вантажівки каскадеру вдалося проїхати двома колесами крізь дуже вузькі ворота.

Щоб поставити рекорд у номінації «Найвужчий проїзд, пройдений пікапом на двох колесах», потрібно було посилити спеціальну рампу, що підіймає машину на два колеса, щоб вона витримала масу автомобіля. Крім того, каскадерові довелося боротися з сильними поривами вітру, які прагнули поставити пікап на чотири колеса.

Іншою проблемою стала підвіска Ranger Raptor, яка адаптована для швидкої їзди по бездоріжжю й через свої великі ходи не найкращим чином підходить для точної їзди на двох колесах.

Але каскадеру вдалося впоратися зі всіма викликами. У День рекордів Гіннесу 2023 року в Сільверстоуні Пол Свіфт проїхав на Ford Rager Raptor через ворота шириною всього 88 сантиметрів.

@avtosvitonline

Пікап Ford Ranger встановив незвичайний рекорд Гіннесса

♬ оригінальний аудіозапис – АвтоСвіт – АвтоСвіт

Втім, є маленький нюанс. Йдеться не про чисту відстань між двома фішками, а про відстань між фішками відносно висоти автомобіля, на якому було встановлено рекорд.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.