Skoda анонсувала новий бюджетний кросовер

Skoda готує новий доступний кросовер. Чеська марка оприлюднила деякі подробиці майбутньої моделі, яку випустить на дороги в першій половині 2025 року.

Відомі й можливі назви в стилі інших кросоверів Skoda – Kymaq, Kariq, KwIQ, Kylaq та Kyroq. Одну з них оберуть шляхом голосування. Новий кросовер стане вже третьою моделлю марки, створеної спеціально для індійського ринку. Автомобіль буде менш ніж чотири метри завдовжки, тобто за габаритами він поступиться і місцевому Kushaq, і європейській Fabia.

На єдиному поки зображенні помітні вузькі фари, що переходять в решітку радіатора, в стилі європейського Kamiq, великі повітрозабірники та рейлінги на даху.

В основу автомобіля ляже архітектура MQB-A0-IN – недорогий варіант модульної платформи MQB, яку Skoda створила для ринків, що розвиваються. На ній вже побудовані інші моделі для Індії – седан Slavia та вищезгаданий Kushaq. У моторну гаму можуть увійти літрові та 1,5-літрові бензинові мотори, що поєднуються з «механікою» або 7-ступеневим «роботом» DSG.

В Індії компактний кросовер змагатиметься з Hyundai Venue, Citroen C3, Nissan Magnite, Toyota Raize та Tata Nexon. У Skoda відзначають, що це найбільший сегмент тамтешнього ринку та сподіваються на зростання продажів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.