Smart показав «заряджений» кросовер від Brabus

Компанія Smart (спільне підприємство Mercedes-Benz та Geely) представила спортивну версію кросовера #1, декоровану у стилістиці легендарного німецького тюнінг-ательє Brabus.

У квітні цього року була представлена ​​перша модель smart нової епохи – електричний субкомпактний кросовер, позначений індексом #1. В його основу лягла китайська модульна платформа SEA. На момент дебюту smart #1 існував виключно в задньопривідному варіанті з єдиним електродвигуном потужністю 200 кВт (272 к.с.). До 100 км/год такий кросовер розганяється за 6,7 с.

Офіційний пресреліз нічого не повідомляє про технічні характеристики smart #1 Brabus, але багато з них вже відомі китайським ЗМІ з сертифікаційних документів. Так, версії Brabus додали другий електромотор (на передню вісь) потужністю 115 кВт (156 к.с.) і таким чином кросовер став повнопривідним. Сукупна потужність силової установки досягла 315 кВт (428 к.с.), споряджена маса зросла приблизно на центнер – до 1900 кг. Першу сотню smart #1 Brabus зможе набрати менш ніж за 4 с.

Про ємність батареї smart #1 Brabus інформації поки немає, але відомо, що запас ходу складе близько 500 км за китайським циклом CLTC. Задньопривідний smart #1 з батарею на 66 кВт-год може проїхати 535-560 км за циклом CLTC залежно від комплектації або 420-440 км за циклом WLTP. Отже, smart #1 Brabus навряд чи здолає понад 400 км за циклом WLTP.

Візуальні відмінності smart #1 Brabus від простіших версій – це фірмовий червоний декор від німецького ательє зовні та всередині, спойлер в нижній частині переднього бампера, два додаткові прорізи перед капотом, рельєфні накладки на пороги, більший спойлер на багажних дверях, 19-дюймові диски з особливим дизайном, оздоблення салону мікрофіброю та алькантарою, червоні ремені безпеки, ну і, звичайно, розсип значків Brabus.

До речі, ви маєте можливість придбати чашку з логотипом Brabus у нашій крамниці.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.