Стали відомі характеристики кросовера Smart #3

На автосалоні в Мюнхені розкрили всі характеристики кросовера, створеного Geely разом із Mercedes-Benz.

По суті Smart #3 є різновидом моделі #1, що дебютувала у квітні 2022 року. Колісна база розтягнута на 3,5 сантиметра, збільшено задній звіс, але дах зроблений більш обтічним. Габаритна довжина досягла 4400 мм, ширина – 1844 мм, а висота – 1556 мм.

Модель запропонують з тяговою батареєю ємністю 66 кВт-год, запас ходу складе 455 або 435 кілометрів (WLTP). Передбачено дві комплектації: базовий Smart #3 із заднім приводом (272 к.с.) та топверсія Brabus з двомоторною установкою та повним приводом (428 к.с.).

Базовий електромобіль здатний розміняти 100 км/год за 5,8 секунди, повнопривідній топверсії на стартовий ривок потрібно 3,7 секунди. Від «суперчарджера» зарядити акумулятор з 10 до 80 відсотків можна лише за пів години.

Продажі в Європі розпочнуться з Німеччини, де запропонують спецверсію Brabus 25th Anniversary Edition з панорамним дахом, червоним декором, особливими чорно-білими шкіряними кріслами та оригінальним світловим підписом. Більш детальна інформація про обладнання та ціни з’явиться восени.

У Німеччині Smart #3 почнуть продавати цього року, в інших країнах Європи електромобіль запропонують у 2024-му. Усі «Смарти» нової хвилі вироблятимуть у Китаї, а найближчими «родичами» стануть електромобілі Geely.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.