Став відомий час розгону Tesla Roadster з місця до «сотні»

Tesla Roadster зможе розганятися з місця до 100 км/год менше ніж за секунду. Про це розповів Ілон Маск. І додав, що це далеко не єдина унікальна особливість майбутньої новинки.

Ілон Маск повідомив, що на сьогодні інженери Tesla завершили проєктування серійного Roadster, а також погодили дизайн майбутнього електромобіля. Крім того, за словами Маска, презентація моделі стане найяскравішою в історії автомобілебудування, а іншої подібної машини більше ніколи не буде.

При цьому Маск натякнув, що Tesla Roadster важко буди назвати автомобілем в класичному розумінні. Що саме він має на увазі, пояснювати не став.

Перша концепція Roadster з’явилася у 2017 році. Очікується, що серійний електромобіль зможе розганятись до 400 км/год, а також проїжджати без підзаряджання близько тисячі кілометрів.

Прем’єра моделі має відбутися до кінця цього року, а перші покупці зможуть отримати свої машини у 2025 році. Попередньо Tesla Roadster оцінюють у 200-250 тисяч доларів. А ви просто зараз маєте можливість придбати сувеніри Tesla у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.