Subaru оновила Forester

Компанія Subaru представила оновлений Forester. Кросовер п’ятого покоління трохи змінився зовні, отримав модернізований комплекс систем активної безпеки EyeSight, відзначився переналаштованою підвіскою, а також розширеними можливостями персоналізації.

Найпростіше впізнати оновлений Subaru Forester спереду – новинку видають світлодіодні фари складної форми, інша решітка радіатора і бампер. До того ж, для кросовера тепер доступні 18-дюймові колісні диски іншого дизайну, а палітра кольорів поповнилася трьома новими відтінками. З корми відрізнити Forester зразка 2021 року важко: змінилася хіба що накладка на задньому бампері та шильдики. Немає змін і по салону, але покупець має право вибирати нові оздоблювальні матеріали, а можливості персоналізації інтер’єру розширилися.

Технічні поліпшення точкові: у оновленого Forester більш комфортні налаштування підвіски, а гібридні кросовери отримали систему адаптивного управління перемиканням передач e-Active Shift Control. Також покращена ефективність системи EyeSight – завдяки новій широкоформатній стереокамері та іншій прошивці електроніка впевненіше управляє автомобілем на крутих поворотах і швидше реагує на навколишній трафік в пробках.

В Японії кросовер продається тільки з постійним повним приводом і варіатором Lineartronic. Базова модель оснащується 2,0-літровим 145-сильним (188 Нм) атмосферним двигуном. Доступна також гібридна установка e-Boxer з таким самим двигуном і 16-сильним (65 Нм) електромотором. А топовий Forester оснащується 177-сильною (300 нм) «турбочетвіркою» 1.8.

На батьківщині замовлення на оновлений Subaru Forester вже приймають. У найближчі мають дебютувати «глобальні» праворульні версії. А до України оновлений кросовер дістанеться ближче до кінця осені.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.