Tesla Cybertruck перетворили на автомобіль для поліції

Каліфорнійська компанія Unplugged Performance презентувала новий проєкт підрозділу UP.FIT. Цього разу на базі пікапа Tesla Cybertruck американські фахівці побудували патрульний автомобіль для поліції.

Заявлено три модифікації пікапа – Patrol, Admin та Tactical – які відрізнятимуться обладнанням, але технічно виявляться ідентичними один одному. Пікап також може бути адаптований для тактичних, військових чи пошуково-рятувальних операцій.

Традиційно для поліційних автомобілів у США новинку обладнали сталевим переднім бампером, в який встановлені сині та червоні стробоскопи, на передніх крилах з’явилися пошукові прожектори.

На даху встановлені проблискові маячки, в пороги та задній борт вбудовані стробоскопи, а екстер’єр доповнюють нові 18-дюймові чорні колеса з позашляховими шинами. У салоні встановлена ​​консоль для керування світлотехнікою, система радіозв’язку, поліційний комп’ютер та термінал доступу до супутникового інтернету Starlink.

Для Cybertruck також доступна низка специфічних опцій, включно з перегородкою для перевезення затриманих, вольєри для службових собак поліційних підрозділів K9 та захищені від злому відсіки для зберігання зброї.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.