Tesla готує три нові моделі

Компанія Tesla у найближчому майбутньому випустить три нові електромобілі. Про свої плани американська корпорація натякнула у рамках щорічних зборів акціонерів.

Під час заходу представники концерну показали слайд, на якому представлено актуальний модельний ряд. При цьому три машини були накриті ковдрами. Фахівці вважають, що серед засекречених моделей ховаються серійний Roadster, а також роботизоване таксі та комерційний фургон. І перші дві моделі Tesla може представити до кінця 2024 року.

Прем’єра прототипу Roadster відбулася ще у 2017 році. Серійну версію електромобіля компанія обіцяє випустити до кінця поточного року. Очікується, що новинка стане найшвидшою моделлю у лінійці бренду. За чутками, родстер зможе розганятися до «сотні» менш ніж за секунду.

Безпілотне таксі компанія Tesla має намір представити вже 8 серпня. Про це у рамках заходу повідомив Ілон Маск. Таксі отримає просунуту систему автономного водіння, яка дозволить виробляти машини без керма та педалей.

Третьою новою моделлю Tesla, ймовірно, стане комерційний електромобіль. Про це можна судити за формою покривала, що приховує машину на слайді, а також за супровідним підписом, в якому йдеться про необхідність заміни машин з ДВЗ у корпоративних автопарках на електромобілі.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.