Toyota відправляє в ремонт понад півмільйона пікапів та позашляховиків

Компанія Toyota оголосила дві масштабні відкличні кампанії, які в США зачіпають 661 663 автомобілі з проблемами з задньою віссю та трансмісією.

Перша та найбільша кампанія торкнулася 381 000 пікапів Tacoma, випущених у 2022 та 2023 роках. Друга – 281 663 примірників Toyota Tundra, Lexus LX 600 2022-2024 років та Toyota Sequoia 2023-2024 років. Машини перевірять і за необхідності полагодять безплатно для власників.

На майже 400 тисяч Toyota Tacoma виявили заводський дефект: на кінцях заднього мосту деяких пікапів можуть залишатися залишки зварювання. Через це можуть розбовтатися або навіть від’єднатися столярні гайки, що може призвести до втрати стійкості та проблем із гальмуванням.

Що стосується другої кампанії, то з’ясувалося, що автомобілі можуть почати рух при перемиканні на нейтральну передачу зі швидкістю до 6 км/год. Виправити дефект планують оновленням програмного забезпечення електронного блоку управління коробки передач.

Запрошувати до сервісу власників усіх потенційно проблемних пікапів та позашляховиків розпочнуть у квітні. Про жодні випадки травм через несправності поки не повідомлялося.

Останній великий відклик Toyota та Lexus оголошували в грудні: перевірка знадобилася 576 тисячам машин японського та китайського виробництва через загрозу займання.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.