У Польщі почали виробляти китайські електромобілі

У Польщі розпочато виробництво бюджетних китайських електромобілів. У рамках угоди з фірмою Leapmotor на конвеєр заводу концерну Stellantis у місті Тихи став батарейний хетчбек T03.

Виробництво машин здійснюється великовузловим методом, причому деталі для електромобіля будуть поставляти з Китаю попри підвищення мит. У майбутньому на цьому майданчику налагодять виробництво ще двох моделей, серед яких кросовер A12.

Leapmotor T03 є найдешевшою моделлю китайської марки. Залежно від версії, запас ходу електричного хетчбека становить від 200 до 400 кілометрів. На батьківщині придбати цю модель можна за 49 900-69 900 юанів – 6500-9000 євро.

На першому етапі бюджетні електромобілі збирають у тестовому режимі. Повноцінне серійне виробництво розпочне у вересні. У 2025 році на підприємство налагодять виробництво компонентів для кросовера A12, який поки що не представили навіть у Китаї. При цьому виробництво кросовера C10 локалізувати поки не планують, оскільки машини можна привозити з Китаю і продавати за ціною, яка компенсує всі витрати.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.