Прем’єр-міністр України проти простої формули розмитнення автомобілів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не згоден з простою формою розмитнення автомобілів, яку пропонує голова українського Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі. Колишній президент Грузії повідомив у соцмережі, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав йому листа.

“Прем’єр-міністр Шмигаль направив мені листа, у якому пише, що не згоден із рішенням Нацради реформ, у тому числі з частиною про розмитнення автомобілів, яка ліквідує корупційні схеми на сотні мільйонів доларів. Нагадаю, за це рішення проголосували президент Зеленський, спікер Верховної Ради і всі інші учасники засідання. Але прем’єр-міністр не згоден. І вирішив написати про це більш ніж через місяць”, – зазначив Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, спрощене розмитнення автомобілів чекає на більшість українців, “а для прем’єр-міністра важливіша думка корумпованих чиновників Міністерства фінансів”.

Голова Виконкому реформ написав, що Шмигаль у листі нагадав про функції органу. “Я, звичайно, вдячний за роз’яснення наших функцій, але у відповідь – послуга за послугу – я також нагадаю про функції уряду. А функції уряду – це турбота про громадян, про їхній добробут, про спрощення і полегшення життя населення, а не про те, щоб населення доїти, наїжджати і просто над ним знущатися”, – додав Саакашвілі, який збирається зустрітися із прем’єр-міністром, щоб обговорити цю ситуацію.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОАвто24