UKRINSTAL Stage Oran Park- стартуємо на TCR

13 квітня 2024 року Комісія Цифрового Автоспорту стартує з новою Серією віртуальних перегонів і запрошує на ПЕРШИЙ етап UKRINSTAL Stage Oran Park  Міжнародної Серії змагань на автомобілях класу TCR під назвою DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE: TCR Series-2024 (DAU TCR Series) на симуляторі iRacing.

Етап названо на честь Партнера змагань КЦА ФАУ- компанії Ukrinstal. Всього нас очікують сім етапів перегонів, які завершаться 29 червня 2024 року.

Учасники змагань обирать на свій розсуд один з автомобілів класу  TCR серед наступних марок авто: Audi, Hyundai, Honda. Налаштування авто відкриті, тобто пілоти налаштовують свій гоночний автомобіль перед гонкою на власний розсуд.

Крім того, Регламент змагань дозволяє вільно змінювати спортивне авто від етапу до етапу. Нагадаємо, що на попередній Серії змагань на ГТ3 така можливість виключалась і гонщику доводилось «страждати»  всі етапи на обраному авто, навіть  коли конфігурація треку  конкретного етапу більше підходила під інший автомобіль класу ГТ3.

Участь в змаганнях від КЦА ФАУ завжди є безкоштовною. Тож, якщо ви хочете  прийняти участь в Серії TCR:

  1. Заповніть реєстраційну форму https://forms.gle/Pn4z23jRw4QZ15Jc8
  2. Доєднайтесь до нас у дискорді https://discord.com/invite/wRqwCH9wEx
  3. Доєднайтесь в симуляторі iRacing в до ліги «Digital Autosport of Ukraine» https://members.iracing.com/membersite/member/LeagueView.do?league=10060

Радо запрошуємо вболівальників 13 квітня о 19:30 доєднуватися  до нашого стріму,  підбадьорювати  гонщиків в чаті ютюбу, вгадувати топ-3 та приймати участь у розіграші призів від КЦА ФАУ. Пряма трансляція пройде на  youtube КЦА ФАУ  https://www.youtube.com/watch?v=A2_JLNCJSrI

Розклад гоночного дня , GMT                                    GMT+3 (Kyiv)

16:00-16:40 Practice                                            19:00-19:40 Практика

16:40-16:50 Qualification                                    19:40-19:50 Кваліфікація

16:50             Race 1 (30 minutes)                       19:50             Гонка 1 (30 хвилин)

17:30             Race 2 (30 minutes)                      20:30            Гонка 2 (30 хвилин)

Тричі на  гоночному тижні: у вівторок, середу та четвер  з 20:00 до 21:00 (час за Києвом) для спортсменів будуть організовані тренувальні сесії.

Передбачено наступні Заліки: індивідуальний та командний . Кожна команда складається з двох пілотів.  Учасники з різних країн можуть об’єднуватися у власні команди. Окремо передбачено залік для українських пілотів.

Участь представників рб та рф заборонена. Також Регламент Серії забороняє участь  українським пілотам, які після 18.04.2023 р. свідомо реєструвались заздалегідь, проходили кваліфікації та  приймали участь в змаганням разом з представниками країн-агресорок.

Суддівство: професійне суддівство. Пілоти можуть подати протест у вигляді відео-фрагмента, який буде розглянуто професійними суддями.

Нагороди: спортсмени та  команди,   що посядуть 3-2-1 місця,  будуть нагороджені призами та/або грамотами.

Також незабаром повертається вже улюблена Серія на Формулах-4  від КЦА ФАУ. Тож тренуйтесь та очікуйте на публікацію Регламенту Ф-4 та заявочної форми.

Нагадуємо, що Комісія Цифрового Автоспорту проводить розіграш безкоштовних річних підписок на симулятор iRacing. У нас є кілька кодів на річну підписку на іРейсинг + автомобіль Формула 4 назавжди, але тільки для нових підписників  цього автосимулатора. Всі деталі в дискорді КЦА https://discord.com/invite/wRqwCH9wEx

Слідкувати за оновленнями та спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних   ресурсах КЦА ФАУ, де Ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту.

Команда «Digital Autosport of Ukraine» виступає за підтримки:

Генеральний партнер Першого Етапу

Ігрові партнери:

Інформаційні партнери:

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.