В автомобілях Jaguar Land Rover з’являться агрегати від Chery

Компанія Chery оголосила про початок стратегічного партнерства з концерном Jaguar Land Rover (JLR), але у доволі незвичайному варіанті. У рамках цього співробітництва гібридні та електричні платформи Exeed (суббренд Chery) будуть використовуватися у моделях британського концерну.

Як повідомляє пресслужба Exeed, голова правління Chery Automobile Інь Тонгюе офіційно підтвердив чутки про те, що співпраця Exeed та Jaguar Land Rover стала реальністю. Перспективні машини британської компанії будуватимуть на платформах E0X Pure Electric та M3X Super Hybrid. Платформа E0X забезпечує витрату енергії на рівні 12 кВт-год на 100 кілометрів пробігу для седанів та 13,6 кВт-год на 100 кілометрів пробігу для кросоверів.

E0X також отримала сертифікат Healthy 5A Сockpit, оскільки вона на понад 95 відсотків підлягає вторинному переробленню. Заявлено, що платформа поєднує в собі легке алюмінієве шасі, передню підвіску на подвійних поперечних важелях та задню п’ятиважільну підвіску. Платформа M3X включає першу в галузі тришвидкісну гібридну трансмісію 3DHT.

Це перша китайська дводвигунна приводна система, інтегрована в триступеневу конструкцію, що пропонує дев’ять режимів роботи та 11 комбінованих передач. Трансмісія також підтримує рекуперацію енергії при гальмуванні та інтелектуальну оптимізацію дорожнього руху — хоч би що це означало.

Терміни появи перших моделей Jaguar Land Rover на платформах Exeed поки не названі, але станеться це вже найближчим часом, оскільки британці взяли курс на електрифікацію модельного ряду.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.