В Україні відбувся третій етап віртуальної Формули-4

Ілля Ракітін перемагає і відривається  від найближчих переслідувачів в турнірній таблиці змагань – так можна описати однією фразою результати 3-го етапу віртуального чемпіонату Формули-4 на трасі Лагуна Сека, який відбувся 8 червня під егідою Комісії цифрового автоспорту ФАУ.

Також хочеться відзначити Анатолія Савицького, який провів найкращій свій етап в рамках серії, фінішувавши в 1-й гонці на 2-му місці і 3-м в 2-й гонці. Як прокоментував пілот, це вдалося завдяки тренуванню, навіть при постійному вимиканні світла Анатолій знаходив час для покращення своїх навичок.

Наші гості з Оману, Саіф Аль Равахі і Абдулрахман Аль Вахабі, теж не пасли задніх в обох гонках і навіть намагались нав’язати боротьбу лідеру. У 2-й гонці. Саїф дуже впевнено тримався поруч з Іллєю Рікітіним і постійно тиснув на нього тим самим здобув собі 2-е місце, а його земляк Абдулрахман фінішував 3-м у 1-й гонці, непогані результати.

Ну і звісно прикрасою 3-го етапу можемо назвати боротьбу між пілотами команди Протон Рейсінг, які між собою вирішували долю 5 і 6 місць і таке враження що вони в цій боротьбі забули про основну гонку.

Наступний етап заплановано на 22 червня і відбудеться він на трасі Snetterton

Якщо ви бажаєте прийняти участь в Ф4 Серії, Вам треба заповнити реєстраційну форму також приєднуйтесь до діскорд каналу і в чаті Вам підкажуть, як зареєструватись і що треба для цього.

Ігрові партнери:

  • Hator – Виробник комп’ютерного обладнання
  • Зона51– Магазин все для кіберспорту

Партнер:

Інформаційні партнери:

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.