Volkswagen Golf GTI отримав броньовану версію

Південноафриканська компанія SVI Engineering анонсувала незвичайний варіант модернізації Volkswagen Golf GTI, який передбачає прихований бронезахист машини.

Модель отримала вставки з 3,5-міліметрової сталі та легке балістичне стаціонарне скління — скло можна опустити лише у водійських дверях, і то лише наполовину. У дверях, стійках, даху та спеціальній задній перегородці для посилення використана високоякісна сталь.

Після встановлення броні під передні крила забезпечується додатковий захист важливих компонентів двигуна, а акумулятор отримав окремий захист. Заявлено, що завдяки броні рівня B4+ хетчбек витримує обстріл з пістолетів і гвинтівок калібру до 7,62 x 39 міліметрів. Балістичне скло здатне винести чотири постріли з АК-47 у квадраті 300 міліметрів.

Додаткові елементи збільшують масу автомобіля на 340 кілограмів, що знижує динаміку розгону. Під збільшену масу була модернізована підвіска. Якщо миритися з такою втратою клієнт не готовий, SVI Engineering пропонують забронювати Volkswagen Golf R, оскільки елементи адаптовані й цієї моделі. Перетворення «гарячого» хетчбека на броньовик займає три місяці, а обійдеться це задоволення в 35 000 доларів.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.