Volkswagen випустив спецверсію Golf на честь 50-річчя моделі

Компанія Volkswagen відзначила піввіковий ювілей Golf, випустивши спецверсію Edition 50. Оснащення, звичайно, багате.

Оновлений Volkswagen Golf дебютував місяць тому. До замовлення доступні хетчбеки та універсали, у списку опцій пакет R-Line, а на вершині лінійки «підігріті» версії GTI та GTE. Однак у ювілейного варіанта одна єдина версія зі стандартним 150-сильним бензиновим турбомотором 1.5.

Оснащення багате: Edition 50 заснована на топверсії Style, але до переліку опцій додані алюмінієві накладки на педалях, чорна обшивка стелі, безключовий доступ, медіасистема Discover зі штучним інтелектом, а кермо та пороги прикрашені шильдиками з назвою спецверсії. Покупець може доплатити за матричні фари, проєкційний екран та панорамний дах. Вибирати також можна між «механікою» та «роботом».

Ціна ювілейної версії – від 36 820 євро. Це доволі дорого, адже базовий хетчбек коштує 27 180 євро, а за 35 450 євро можна придбати найоснащеніший універсал Variant. Втім, заряджені версії GTI та GTE виявляться ще дорожче, а на вершині лінійки буде Golf R, який тільки чекає рестайлінгу.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.