Volvo перейменувала дві моделі

Компанія Volvo перейменувала електричні XC40 та C40 та додала їм спортпакет. Нові назви моделей – EX40 та EC40 – дозволять їм дистанціюватися від плагін-гібридів, які, своєю чергою, втратили додатки Recharge.

Ще одне нововведення – пакет Performance, який запропонують для двомоторних EX40 та EC40. Це програмне оновлення буде доступне як для нових машин, так і для вже придбаних, а включає воно підвищення віддачі на 25 кВт (34 к.с.), спеціальні налаштування педалі акселератора та їздовий режим Performance, що дозволяє вичавити з силових установок всі 325 кВт потужності (442 к.с.).

Також EX40, EC40 та паливному XC40 дістанеться версія Black Edition з кузовом кольору Onyx Black та глянсовим чорним декором.

Заявлено деякі зміни й для молодших гібридів. Так, бензинові Volvo XC60 та XC90 B5 mild hybrid (250 к.с., 350 Нм) тепер використовують ефективніший цикл згоряння повітряно-паливної суміші. У результаті у повітря потрапляє менше вуглекислого газу, а витрата знижується на 2-4 відсотки залежно від моделі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.