Volvo випадково розкрила зовнішність нового кросовера EX30

Компанія Volvo випадково розкрила зовнішність нового кросовера EX30. Шведські журналісти встигли зробити скриншот у мобільному конфігураторі Volvo до того, як автовиробник помітив та виправив помилку.

Volvo EX30 – субкомпактна модель з очікуваною довжиною 4,2-4,3 метра. Ймовірно, «тридцятка» розділить архітектуру Geely SEA з електромобілями китайського виробництва Zeekr X та Smart #1. У такому випадку покупці зможуть вибирати з кількох варіантів тягових батарей, одно- та двомоторних силових установок.

Чисто теоретично Volvo EX30 може відзначитись запасом ходу понад 1000 кілометрів, а у найбільш потужної версії може бути двомоторна система потужністю понад 400 «конячок», проте в реальному житті, швидше за все, «молодша» модель не буде бити рекорди автономності та продуктивності.

Всі подробиці про новий Volvo EX30 стануть відомі вже 7 червня. Однак швидка прем’єра не означає оперативного початку продажів: шведська марка зіштовхнулася з проблемами при розробці програмного забезпечення, через що вже довелося відкласти ринковий дебют флагмана EX90 та Polestar 3.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.