Alfa Romeo зашифрувала назву нової моделі в координатах

Компанія Alfa Romeo сховала натяк на назву нової моделі в координатах кількох місць: випробувального полігону Балокко, перевалу Стельвіо, музею Арезі та, що дивно, перевалу Бреннер, хоча глава компанії Жан-Філіп Імпарато заперечував, що нова модель марки може отримати назву Brennero.

Ім’я Brennero пророкують кросовер Alfa Romeo, який буде уніфікований з Jeep Avenger та Fiat 600. В основу моделі ляже платформа STLA Small: у кросовера будуть версії з паливними та повністю електричними силовими установками. Електричний варіант, швидше за все, отримає один електромотор потужністю 156 к.с. та батарею ємністю 54 кВт-год, якої вистачатиме на 400 кілометрів автономного пробігу.

Варіант з ДВЗ укомплектують бензиновою «турботрійкою» об’ємом 1,2 літра, яка відома за моделями інших марок, що входять до концерну Stellantis. Цей агрегат нещодавно перейшов у третє покоління та використовується у складі гібридних установок.

Назва Brennero – не єдиний варіант, який пророкують журналісти. Так, наприклад, у вересні цього року в новинах про новий кросовер Alfa Romeo фігурувало ім’я Sebring, а ще раніше – Junior, тобто молодший. Це логічно, тому що в ієрархії марки паркетнику відведений ступінь нижче Tonale. Втім, як воно буде насправді, дізнаємося незабаром.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.