Bentley випустить колекцію ялинкових іграшок з автомобільних матеріалів

Компанія Bentley приготувала своїм шанувальникам сюрприз до Різдва. Тим, кому «складно догодити», майстри з Крю виготовили ексклюзивні ялинкові іграшки з матеріалів, які використовуються в автомобілях британської марки.

Колекція отримала назву Sustainabaubles з натяком на екологічність: вона складена зі слів sustainable («стійкий») та baubles («іграшки»). Загалом у колекції 12 іграшок, покликаних продемонструвати різноманітність натуральних матеріалів, які є в арсеналі Bentley. Серед них – прикраса, натхнена простроченням у Flying Spur Odyssean Edition, фігурка оленя з обробленого лазером шпону, панчохи з натуральної шкіри та сніжинка з гайок. Більшість виробів увінчує логотип Bentley.

Британці навіть зняли мініфільм, в якому співробітники фабрики в Крю взяли на себе роль різдвяних ельфів. За сюжетом вони врятували свято, таємно виготовивши ялинкові іграшки з обрізків тканини та деталей, які не знадобилися на виробництві.

Всі іграшки, звичайно, виготовлені вручну. Вони будуть випущені лімітованим тиражем та виставлені на аукціон перед Різдвом.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.