Експерти склали рейтинг автомобілів з найзручнішими сидіннями

Експерти американського аналітичного бюро J.D. Power склали рейтинг нових автомобілів з найзручнішими сидіннями. Фахівці опитали майже 111 тисяч покупців. Місце в рейтингу визначалося за кількістю скарг: чим менше – тим вище позиція.

У категорії масових компактних автомобілів лідером став седан Hyundai Elantra – корейський бестселер набрав всього 5,7 бала, випередивши Honda Civic (7,5 бала) та Volkswagen Golf (7,8 бала). Серед середньорозмірних легковиків перемогла Honda Clarity (5,3 бала), хоча Dodge Charger (5,5 бала) та Nissan Maxima (5,8 бала) дуже близько.

Абсолютним переможцем можна вважати компактний кросовер Nissan Rogue (відомий у нас як X-Trail). Його результат – 4,2 бала, чим не можуть похвалитися навіть автомобілі преміуммарок. Rogue випередив у своєму класі Ford Mustang Mach-E (7,0 бала) та Honda CR-V (7,1 бала).

У категорії середньорозмірних кросоверів трійка лідерів виглядає так – Chevrolet Blazer (6,1 бала), Hyundai Palisade (6,4 бала) та Nissan Murano (7,1 бала). Серед повнорозмірних пікапів найменше нарікань до RAM 1500 (6,3 бала), а потім йдуть Ford F-150 (6,4 бала) і GMC Sierra (6,7 бала).

Серед преміальних легковиків кращим став Porsche 718 (4,6 бала), але в трійку увійшли Lexus RC (4,7 бала) та Genesis G90 (4,9 бала). Серед преміумкросоверів найменше питань до Lexus UX (4,4 бала), Lexus LX (5,8 бала) та BMW X4 (6,1 бала).

Дослідники J.D. Power прийшли до висновку, що крісла зі штучної шкіри еволюціонували до такого ступеню, що синтетичні матеріали вже не викликають негативної реакції споживача. За міцністю шкірозамінник не поступається натуральній шкірі, при цьому синтетика дешевше, стійкіше до забруднень і краще піддається очищенню.

Нагадаємо, раніше видання Consumer Reports оприлюднило рейтинг нових автомобілів з найбезпечнішими задніми місцями. Експерти оцінювали зручність установки дитячого крісла та бустера, оповіщення водія про пасажирів на задніх місцях, нагадування про ремені, задні підголівники та наявність задніх подушок безпеки.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.