Ford показав інтер’єр нового Mondeo

Дебют Ford Mondeo нової генерації відбувся декілька днів тому, але тільки тепер оприлюднені фірмові зображення інтер’єру.

Головна «фішка» інтер’єру – розтягнене майже на всю передню панель табло, що складається з віртуальної панелі приладів діагоналлю 12,3 дюйма та 27-дюймового тачскріну мультимедійної системи. Мультимедіа – із системою розпізнавання обличчя та жестів. Замість панорамного даху – дві окремі секції.

Про решту обладнання Ford поки не розповів, втім, можна припустити, що у седана будуть підігрівання всіх сидінь, вентиляція передніх крісел, камери кругового огляду, «автопілот» другого рівня BlueCruise та комплекс систем безпеки Co-Pilot 360 (простий або адаптивний круїз-контроль, системи автогальмування, стеження за розміткою, моніторингу сліпих зон).

Технічні характеристики ще минулого року «злив» мінпром КНР: для Mondeo поки заявлена ​​тільки бензинова «турбочетвірка» 2.0 потужністю 238 к.с. Коробка передач – 8-ступеневий «автомат».. Привод лише передній. За випуск нового покоління Mondeo відповідатиме СП Ford та Changan, яке виробляє і попередню генерацію для китайського ринку.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.