Jeep показав гібридний Grand Cherokee 4xe

В рамках онлайн-конференції альянсу Stellantis по стратегії електрифікації марка Jeep вперше продемонструвала дворядну версію позашляховика Grand Cherokee нового покоління.

З огляду на характер заходу, машину показали в гібридній модифікації 4xe з можливістю підзарядки від мережі. Технічних характеристик автомобіля виробник не розкрив, але очікується, що силова установка буде запозичена у моделі Wrangler, який оснащується 2-літровою «турбочетвіркою» зі стартер-генератором з ремінним приводом і ще одним електромотором, вбудованим у 8-ступеневу автоматичну трансмісію. Сумарна віддача системи – 381 к.с. і 637 Нм.

Раніше повідомлялося, що, крім «розеткової» установки, п’ятимісний Jeep Grand Cherokee отримає трилітрову рядну «турбошістку» з кодовим ім’ям Tornado, яку також доповнять 48-вольтовим стартер-генератором. Для порівняння, на Grand Cherokee L з трьома рядами сидінь ставлять тільки атмосферники V6 і V8.

До речі, «короткий» Grand Cherokee буде відрізнятися від L-варіанту не лише розмірами та силовими агрегатами, а й оформленням лицьової частини. Його повноцінна прем’єра має відбутися вже в нинішньому році.

В Jeep також розповіли, що до 2025 року гібридні системи з можливістю зарядки від мережі будуть присутні в кожному сегменті модельного ряду компанії. До того ж терміну автомобілі будуть навчені біометричній ідентифікації, а до 2030 року з’явиться позашляховий автопілот. Все це для того, щоб, наприклад, відправившись у похід, можна було пустити машину одним маршрутом на низькій швидкості, а піти іншим, щоб потім зустрітися у заданій точці. Таке воно, позашляхове майбутнє.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.