Компанія Volvo змінила логотип

Компанія Volvo зважилася на зміну логотипу. Шведи підхопили глобальний тренд на спрощення дизайну і приєдналися до ряду автовиробників, які перевели свої емблеми у двомірний формат.

Логотип Volvo Iron Mark зберігає обрані майже століття тому ключові елементи. У 1927 році на найпершому автомобілі Volvo ÖV 4 дебютувало коло зі стрілкою, спрямованою в правий верхній кут решітки радіатора. Символ Марса – як планети, так і римського бога війни – також вказує на чоловіче начало, тоді як алхіміками використовувався як символ заліза. З 1930 року «щит і спис Марса» з’явилися на офіційному логотипі марки й з’єдналися з написом Volvo, шрифт якого залишається майже незмінним.

Історія логотипу компанії Volvo

Останнього разу плоский логотип Volvo використовувала наприкінці 1990-х років. Тепер айдентика повернулася до 2D, причому в максимально спрощеному вигляді: зник фірмовий синій колір, а напис вперше в історії Volvo позбулася підкладки.

Нагадаємо, за останні рік-два свої логотипи змінили на «плоскі» такі компанії як Nissan, Volkswagen, Kia, Opel і Renault.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.