Перший екземпляр нового Chevrolet Corvette Z06 продали дорожче Bugatti Chiron

На аукціоні Barrett-Jackson пустили з молотка перший серійний Chevrolet Corvette Z06 нового покоління, за який переможець виклав 3,6 мільйона доларів США.

Це один з найдорожчих Corvette, проданих на аукціонах. Більше віддали лише за купе L88 зразка 1967 року – 3,85 мільйона доларів. Не дивно, що власником Z06 з VIN-номером 001 став Рік Хендрік, засновник та генеральний директор Hendrick Companies. У 2020 році він за три мільйони доларів забрав й перший Corvette Stingray із середнім розташуванням двигуна.

Усі вторговані кошти від продажу Chevrolet Corvette Z06 спрямують до благодійного фонду Operation Homefront, який допомагає сім’ям військових.

Аукціонний Corvette Z06 оснащений пакетом 70th Anniversary Edition з двоколірними сидіннями зі шкірою та замшею, набором дорожніх сумок із ювілейними значками та унікальними колісними дисками. У моторному відсіку працює 5,5-літрова атмосферна «вісімка» з алюмінієвим блоком від Corvette C8.R. Віддача агрегату сягає 670 к.с. та 623 Нм.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.