Peugeot 208 та 2008 отримали новий селектор «автомата»

Peugeot 208 та 2008 почали оснащувати новим селектором трансмісії. Йдеться про машини з 8-ступеневим «автоматом» EAT8, а також про електромобілі e-208 та e-2008. Всі вони змінили джойстик на невеликий важіль і розташовані в рядок кнопки.

Виглядає перемикач однаково для всіх моделей, але в залежності від типу силової установки нижня кнопка буде позначена або літерою «М», або «B». У першому випадку її натискання активує режим ручного перемикання передач за допомогою педкермових «пелюстків», у другому стане більш вираженим рекуперативне гальмування.

Новий перемикач виглядає зрозумілішим і простішим. Крім цього, він краще поєднується з архітектурою салону i-Cockpit 3D і робить його більш ергономічним. На окрему згадку заслуговують різні види оздоблення селектора. У Peugeot використовують покриття «сатинований хром», глянцеві чорні накладки та вставку «під карбон» для опори зап’ястя.

Раніше Peugeot розповіла, що почала використовувати технології тривимірного друку для створення фірмових аксесуарів. Асортимент поки невеликий – футляр для окулярів, підсклянник та тримач для смартфона, сумісні з Peugeot 308. Їх виготовляють з гнучкого термопластичного полімеру Ultrasint, розробленого HP та BASF.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.