Porsche представила нове покоління Panamera

Компанія Porsche повністю розсекретила Panamera нового покоління, хоча насправді «нова» версія є варіантом глибокої модернізації машини, що випускається з 2016 року. Однак, змін було внесено чимало – як на рівні дизайну, так і технічно.

Panamera отримала змінені кузовні панелі, що дозволили освіжити зовнішній вигляд, причому змінилися не тільки бампери, крила та оптика, а й кришка багажника, і навіть бічне скління. Звичайно, змінився дизайн колісних дисків і колірна гамма кузова.

Новинка отримала вигнуту 12,6-дюймову панель приладів, яка сусідить з вбудованим центральним екраном та опційним 10,9-дюймовим екраном для переднього пасажира.

Ліфтбек вже в базовій комплектації оснащений підвіскою PASM з адаптивними амортизаторами з роздільними клапанами та двокамерними пневмобалонами, а за доплату модель можна доукомплектувати повнокерованим шасі. Головною ж новинкою стала адаптивна підвіска Porsche Active Ride з активним придушенням кренів, яка доступна тільки для гібридних моделей – шасі працює від 48-вольтової бортової мережі та може керувати характеристиками кожного амортизатора окремо.

У лінійці Panamera третього покоління буде кілька модифікацій. Базовими стануть задньопривідна Panamera та повнопривідна Panamera 4 з бензиновим 2,9-літровим 353-сильним турбомотором V6. Пізніше з’являться версії з моторами V8, але лише для деяких ринків. Також у продаж надійдуть відразу чотири гібриди сімейства E-Hybrid, з яких представлена поки що версія Turbo E-Hybrid.

Новинка має модернізований 4,0-літровий 519-сильний турбомотор V8, який працює у зв’язці зі 191-сильним електромотором, інтегрованим у 8-ступеневий «робот» PDK. Сумарна потужність зросла до 680 к.с., а батарея на 25,9 кВт-год забезпечує до 91 кілометра пробігу на електротязі.

Продаж Panamera нового покоління в Європі розпочнеться навесні 2024 року. Вартість нового ліфтбека в Німеччині складе від 107 800 євро за Panamera, модель Panamera 4 обійдеться щонайменше 111 900 євро, а Panamera Turbo E-Hybrid – 192 500 євро.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.