Tesla показала серійний пікап Cybertruck

Через чотири роки після дебюту прототипу, пікап Tesla Cybertruck нарешті дебютував у серійному вигляді на заводі в Остіні, штат Техас.

Найпотужніша версія Cybertruck отримала назву Cyberbeast. Вона комплектується тримоторною силовою установкою, що видає 845 к.с. потужності та батареєю поки що невідомої ємності, що дозволяє проїжджати без підзаряджання до 515 кілометрів. Вартість такого пікапа – 99 990 доларів.

Середнє виконання отримало два електродвигуни загальною потужністю 600 к.с. Привід тут теж повний, розгін до 60 миль на годину займає 4,1 секунди, а запас ходу трохи більший – 547 кілометрів. Такий Cybertruck оцінений у 79 990 доларів.

Базовий варіант електропікапа досягає «сотні» за 6,5 секунди та оснащується найменшою батареєю, що забезпечує близько 400 кілометрів ходу. Коштує він 60 990 доларів, але з’явиться у продажу лише 2025 року. Для порівняння, у 2019-му глава Tesla Ілон Маск обіцяв Cybertruck стартову ціну в 39 900 доларів, але рік тому попередив, що її доведеться підняти через світові потрясіння та інфляцію, що прискорилася.

Інші характеристики та подробиці про оснащення поки що залишаються в секреті. На заході в Остіні було представлено 10 пікапів, які дістануться першим клієнтам – співробітникам Tesla. Повноцінне виробництво стартує наступного року. Кількість замовлень ще влітку перевалило за два мільйони, тому компанії знадобляться роки на їхнє виконання. Наразі приймання замовлень закрито.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.