У Болгарії продають “горбатий” Запорожець, в який вклали 60 тисяч євро

Дуже дорогий і ефектний ЗАЗ 965 зробили у Болгарії. Як запевняє його власник, на цей Запорожець було витрачено 8 років кропіткої роботи та 60 тисяч євро! На що? Питання риторичне, але цікавими фактами поділимось.

Одразу зазначимо, що іноземець наразі продає свій шедевр і просить за нього 35 тисяч доларів, що фактично вдвічі менше за вкладення. Отож, чому так дорого?

По-перше, як запевняє продавець, він хотів мати ідеальний і унікальний “горбатий” Запорожець, тому абсолютно все розбиралося і збиралося заново, спираючись на книжку про конструкцію ЗАЗ 965 зі 150 малюнками (текст було перекладено на болгарську).

Ба більше, хромовані деталі відправлялися до Канади, де їх перероблювали до стану нових. Всередині – шкіра (за словами власника, 16 шкур корів). Стереосистема – JBL (600 Вт).

«Це не машина, а витвір мистецтва. Діамант — одне з моїх життєвих захоплень, я створюю речі найвищої якості й ця машина тому підтвердження, кожна деталь — досконалість на найвищому рівні, аж до найменших деталей», — стверджує власник “горбатого”.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОТопЖир