Zeekr 007 оновився через три місяці після дебюту

Холдинг Geely відреагував на шалений попит на електромобіль Xiaomi SU7 – седану Zeekr 007 суттєво покращили оснащення, хоча автомобіль дебютував лише три місяці тому.

Одним з факторів успіху Xiaomi SU7 стала приваблива стартова ціна – 216 тисяч юанів (29 500 доларів США). І хоча базовий Zeekr 007 коштує на три відсотки дешевше, у Geely вирішили запропонувати ще більше опцій. Тепер доплати не вимагатимуть передні сидіння з вентиляцією, масажем та 14-діапазонним електрорегулюванням, підігрів заднього дивана, проєкційний екран, аудіосистема з 21 динаміком, паркувальний асистент та система контролю смуги.

Ще три місяці тому перераховані вище опції були доступні у складі платних пакетів сукупною ціною 20 тисяч юанів, тому де факто Zeekr знизив ціну майже на десять відсотків! Техніка базового седана не змінилася: у такого варіанта задній привід, електродвигун потужністю 422 к.с. та батарея на 75 кВт-год, а запас ходу досягає 688 кілометрів за циклом CLTC.

За три роки з моменту запуску фірма Zeekr жодного разу не отримувала прибутку. 2023 року в Китаї було продано близько 119 тисяч електромобілів Zeekr, що не відповідає цільовим показникам 140 тисяч штук. Збитки Zeekr становили понад 20 мільярдів юанів (2,766 млрд доларів), а резерви скоротилися до 3,3 мільярда юанів (456 млн доларів).

Резерви Xiaomi тим часом становлять 120 мільярдів юанів (16,6 млрд доларів): IT-гігант оголосив, що готовий не отримувати прибуток від автомобільного підрозділу протягом п’яти років.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.