Три міфи про авто зі США, які є звичайними забобонами

Їздити класною машиною до вподоби кожному. І чудово, коли при цьому за автівку не віддано всі гроші світу. Купівля авто на іноземному аукціоні й доставлення його з-за кордону – гарний варіант спіймати двох зайців одразу. Проте не всі на це наважуються. Чому?

А тому, що у свідомості багатьох притьмом тліють чиїсь “випадки з життя”, які й перетворилися на забобони. Хоча за фактом авто зі США, навіть з урахуванням транспортування й ремонту, – вигідна інвестиція.

Які міфи про американські автівки з пробігом є стоп-сигналом для українців і що дійсно є правдою, розповіли експерти Boss Auto – транспортної компанії, яка із 2018 року доставляє машин з-за кордону під ключ.

Міф №1. В Україну звозять лише “потопельниць”

На автомобільному сленгу “утоплениця” – це машина, що пережила стихійне лихо, наприклад повінь. Або пробула у воді чи під водою довгий час – від кількох днів до кількох тижнів.

Досвідчені автовласники й професійні автодилери прекрасно знають: “утоплениця”– це бомба сповільненої дії. Ніхто ніколи не передбачить, що і в якийсь момент у такої машини відмовить або відвалиться.

Правда: на автомобільних аукціонах працюють виключно професіонали, які й близько не підступляться до лотів-утоплениць. Отже, побачити таку машину на офіційних торгах – шанс нульовий.

Інша річ, якщо “утопленицю” нав’яжуть непорядні дилери. Але це вже, як кажуть, зовсім інша історія.

Міф №2. Нам пропонують крадені машини

Страшний сон українського автолюбителя: заплатив за купівлю/доставлення авто із США, приїхав до СЦ при МВС ставити машину на облік і з’ясувалося, що вона крадена.

Правда: автівка, придбана на легальному аукціоні, добирається до вас щонайменше через два кордони. Відтак дві митні служби ретельно перевіряють усі супровідні документи на неї.

Якщо співпрацюєте з солідною транспортною компанією, на рахунку якої понад 3 тисячі успішних перевезень під ключ, переживати, що ваша машина виявилась краденою, не доведеться.

Компанія не тільки повністю доведе до ладу куплену машину, а й надасть увесь пакет документів, у тому числі сертифікацію автівки та встановлення її на облік.

Міф №3. Занадто довго везуть

Останній аргумент тих, чиї попередні твердження були розвінчані тисячами позитивних прикладів.

Хибна думка про те, що, заплативши “неміряно грошей” доводиться чекати машину мало не 12 місяців, ґрунтується на одному-двох неприємних випадках, коли люди ставали жертвами шахраїв.

Правда: професійні перевізники доставляють машину з порту США до європейського чи українського порту лише за 4–8 тижнів.

Логіка проста: якщо авто їде до порту з далеких штатів, витрачається більше часу. Якщо машину купують недалеко від порту, одразу після аукціону та завершення формальностей вона відправляється на вантаження.

Тепер, коли ви знаєте, як дійсно купуються і доставляються автівки зі США в Україну, у вас з’явився привід присвятити сьогоднішній вечір приємним роздумам про нового сталевого друга з-за океану. Вибирайте й катайтеся у задоволення!

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.