Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіAston Martin оновив логотип

Aston Martin оновив логотип

Компанія Aston Martin приєдналася до великого списку автомобільних марок, які за останні півтора-два роки оновили свої логотипи. При цьому британський автовиробник не став повністю змінювати емблему – дизайн лише злегка оновили, зробивши емблему більш лаконічною та мінімалістичною.

Це перший редизайн логотипа з 2003 року та восьмий за всю 109-річну історію марки. Створення модернізованої емблеми Aston Martin доручили британському графічному дизайнеру Пітеру Севіллу. Під час презентації логотипа автовиробник поділився відео про те, як ремісники ювелірного кварталу Бірмінгема вручну виготовляють емблеми. Вони з’являться на всіх нових автомобілях марки.

Виготовленням займається бірмінгемська фірма Vaughtons, яка існує вже 203 роки й прославилася, зокрема, створенням Кубка Футбольної асоціації та медалей для Олімпійських ігор 1908 року в Лондоні.

За словами Пітера Севілла, редизайн «крил» Aston Martin – класичний приклад необхідної еволюції логотипів автомобільних компаній. «Незначні, але необхідні покращення не лише зберігають актуальність форм, а й демонструють прогрес», – пояснив він.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img