Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіNokian Tyres остаточно йде з РФ

Nokian Tyres остаточно йде з РФ

Фінський виробник шин Nokian Tyres вирішив остаточно піти з російського ринку через війну, яку РФ розв’язала в Україні, навіть попри те, що саме російський завод забезпечував компанії більшу частину виробництва шин.

У другому кварталі поточного року Nokian Tyres зафіксувала знецінення російських активів у розмірі 300 мільйонів євро. Поки керівництво не прийняло остаточного рішення, якою саме буде доля заводу у Всеволожську, однак фіни ясно дали зрозуміти, що будуватимуть своє майбутнє без Росії з її диктаторсько-терористичним режимом.

Президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres Юкка Моїсіо зазначив, що компанії таке рішення далося вкрай нелегко. Компанія почала працювати в Росії у 2005 році, інвестувала у виробничі потужності близько 1 млрд євро, а минулого року близько 80 відсотків від загального обсягу шин Nokian Tyres було вироблено саме в країні-агресорі. Однак на тлі війни в Україні фінська компанія вирішила зосередити зусилля на розвитку заводів у Фінляндії та США, а також інвестувати у нові потужності у Європі.

Раніше стало відомо, що французький виробник шин Michelin вирішив передати свою діяльність у Росії локальній компанії, яка не матиме до марки жодного відношення.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img