Співробітники французького заводу Renault взяли у заручники своє керівництво

Співробітники французького заводу Renault взяли у заручники своє керівництво

Компанія Renault повідомила про те, що група співробітників заводу Fonderie de Bretagne у французькому регіоні Бретань утримує сімох топ-менеджерів.

Видання Le Figaro уточнює, що робочі страйкують проти продажу підприємства і з 27 квітня блокують його роботу. У страйку взяли участь близько сотні людей. Група Renault виступила із засудженням подібних дій і закликала співробітників до зняття блокади.

«В даний час ведеться пошук покупця, щоб підтримати діяльність об’єкта і забезпечити робочі місця, – йдеться в заяві автовиробника. – Цей процес повинен проходити в спокійній обстановці».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Renault з'явився бюджетний пікап на базі Express

Страйкуючі зі свого боку вимагають від керівництва компанії відкритого діалогу – це основна умова для звільнення заручників.

«Ми не працюємо з 10 ранку 27 квітня, тому що нічого не відбувається, ніхто не робить ніяких кроків і наше майбутнє занурюється в темряву», – цитує Le Figaro одного із співробітників підприємства.

Завод Fonderie de Bretagne виробляє важелі підвіски, випускні колектори, диференціали та інші комплектуючі для автомобілів Групи Renault. Раніше стало відомо, що Renault має намір переглянути графік роботи європейських заводів, скоротивши робочий тиждень до одного-трьох днів. Причиною тому став дефіцит мікрочіпів, з яким масово зіткнулися автовиробники по всьому світу через пандемію коронавіруса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Новый Mitsubishi Outlander встал на конвейер

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.