Audi оновила кросовери Q8 та SQ8

Компанія Audi покращила кросовери Q8 та SQ8. Обидві моделі отримали не лише допрацьовану зовнішність, а й нові технології.

У Q8 та SQ8 з’явилися нові можливості персоналізації – наприклад, у меню медіасистеми можна вибрати один з чотирьох «світлових підписів» матричних фар. Функція працює тільки з опціональною оптикою HD Matrix LED, оснащеною 24 інтелектуально керованими світлодіодами та лазерним модулем дальнього світла. Також вперше для Q8 запропоновані OLED-ліхтарі – теж за доплату. Вони мають вбудований датчик наближення та починають світитися яскравіше, коли інший автомобіль під’їжджає ближче ніж на два метри.

У палітрі кузовних фарб Q8 три нові «металіки» від Audi Sport: червоний Chili Red, синій Ascari Blue та золотистий Sakhir Gold. Змінився й дизайн дисків (загалом п’ять варіантів), які доступні в розмірах від 21 до 23 дюймів. У салоні з’явилися декоративні вставки та декілька нових варіантів оббивки.

У Європі Audi Q8 2024 модельного року буде доступна у версіях 55 TFSI з 3,0-літровим бензиновим двигуном та 45 TDI з дизелем того ж об’єму. SQ8 оснащується 4,0-літровою «вісімкою» з функцією відключення половини циліндрів. Як і звичайний Q8, SQ8 запропонують із постійним повним приводом quattro та 8-ступеневою автоматичною коробкою Tiptronic.

Обидві новинки стануть доступні для замовлення в Європі пізніше цього місяця, ціни вже оголошені: 45 TDI коштуватиме 86 700 євро, 50 TDI – 89 700 євро, 55 TFSI – 89 900 євро, а SQ8 – 119 500 євро. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовану атрибутику Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.