Jeep відкликає 45 тисяч гібридів після серії пожеж

Компанія Jeep відкликає 45 тисяч гібридних позашляховиків після серії пожеж. Автовиробник підтвердив, що вісім Wrangler 4xe спалахували через дефект акумуляторної батареї. Шість машин спалахнули під час заряджання, ще дві просто стояли на паркувальних майданчиках.

Проблема стосується цілої плеяди позашляховиків 2021-2024 модельних років: у США відкликають 32,1 тисячі машин, у Канаді — 3,8 тисячі машин, ще 9,2 тисячі всюдиходів відремонтують в інших країнах.

У концерні Stellantis не знають про нещасні випадки, пов’язані з дефектом батареї. З усім тим дилерам Jeep доведеться оновити програмне забезпечення акумулятора, а в деяких випадках замінити батарею цілком. Ремонт буде потрібен лише одному відсотку з відкликаних Wrangler 4xe.

За оцінками Jeep, їзда на гібридних позашляховиках безпечна, а пожежа може статися під час заряджання, тому власникам радять паркуватися на вулиці, далеко від інших автомобілів та будівель.

Позашляховик Wrangler 4xe – один з найпопулярніших плагін-гібридів у Північній Америці. Нещодавно завдяки витоку внутрішніх документів Jeep стало відомо, що наступне покоління Wrangler буде чистим електромобілем або гібридом з бензиновим двигуном у вигляді подовжувача ходу.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.