Легкові автомобілі перетинатимуть кордон України через єЧергу

Кабінет Міністрів України вирішив поширити електронну чергу для перетину кордону на водіїв легкових автомобілів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проєкт єЧерга для зручного перетину кордонів. Сьогодні ухвалюємо постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових авто”, – повідомив він.

“Наша амбітна мета, щоб всі транспортні засоби виїжджали з країни без потреби очікувати перед кордоном. Понад рік єЧерга працює для вантажівок, нещодавно ми масштабували її для автобусів, паралельно розпочинаємо підготовку до розробки абсолютно відмінного функціонала для легкових автомобілів”, – додав міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Він зазначив, що запуск тестування цієї можливості для легкових автомобілів планується до кінця року.

Шмигаль зазначив, що за допомогою сервісу єЧерга транспортні засоби перетнули кордон вже понад 800 тисяч разів. Це зручно, пришвидшує весь процес та знімає питання зловживань, вважає прем’єр-міністр.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОAUTO-Consulting