Mercedes-Benz випускатиме доступні автомобілі

На зустрічі з дилерами компанія Mercedes-Benz представила новий курс, спрямований на розширення доступності свого модельного ряду. Акцент зміщується з автомобілів класу люкс на більш інклюзивні моделі.

У 2022 році стратегія Mercedes-Benz передбачала зміцнення своїх флагманських автомобілів класу люкс, таких як S-Class та G-Class, та розвиток ексклюзивного бренду Maybach. Також компанія вирішила відмовитися від виробництва бюджетних моделей A-Class та B-Class через дефіцит на тлі підвищеного попиту.

Але підвищення відсоткових ставок створило фінансові складнощі для забезпечених клієнтів Mercedes-Benz, змусивши бренд переосмислити свою стратегію. Таким чином, Mercedes-Benz прагне нарощувати продажі, пропонуючи доступні гібридні та компактні автомобілі. У рамках стратегічної перебудови планується оновити лінійку електромобілів EQ.

Наголошуючи на доступності та розв’язанні фінансових проблем, Mercedes-Benz прагне зберегти свою конкурентну перевагу й водночас задовольнити потреби клієнтів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.