Renault показала 7-місний мінівен Grand Kangoo

Компанія Renault показала новий 7-місний мінівен Grand Kangoo, побудований на базі Kangoo актуального покоління, яке присутнє на ринку вже три роки.

Три сидіння другого ряду та два сидіння третього знімаються, а переднє пасажирське крісло складається, збільшуючи об’єм багажника з початкових 500 до 3750 літрів. В цьому випадку в салон можна завантажити предмет завдовжки до 3,11 метра. П’ять сидінь можна не лише прибирати, а й складати, а також рухати вперед та назад.

Всі крісла обладнані кріпленнями ISOFIX, а доступ до третього ряду полегшують зсувні двері збільшеного в порівнянні зі стандартним Kangoo розміром – 83 сантиметри в ширину проти 65. Крім цього, по салону розподілено безліч місць для зберігання речей – їхній загальний об’єм дорівнює 58 літрам.

Grand Kangoo можна буде купити із заскленими або розстібними задніми дверима, більш зручними для завантаження довгих предметів. У список обладнання включені камера заднього виду, підігрів передніх сидінь та керма, а також медіасистема EasyLink і багато іншого.

У гамі двигунів — бензинові, дизельні та електричні варіанти потужністю 130, 95 та 121 к.с. відповідно. Останній обладнаний батареєю ємністю 45 кВт-год та проїжджає без підзаряджання до 265 кілометрів, а додати енергії на 170 кілометрів можна за 27 хвилин від пристрою постійного струму.

Приймати замовлення на «довгий» Kangoo виробник розпочне наприкінці 2023 року, а постачання стартує на початку 2024-го.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.